گجت سلامتی Owlet

owlet

این گجت قابل شستشو و پوشیدنی توانایی این را دارد تا اعمال قلب را اندازه گیری کند و به این وسیله به کودکان کمکی باشد تا در برابر بیماری هایی همچون  SIDS تسلیم نشوند.

 

بیشتر بخوانید

Ruggie قالیچه ی هوشمند

قالیچه هوشمند

این قالیچه‌ی هوشمند به فرد هرگز اجازه‌ی بازگشت به تخت خواب را نمی‌دهد و تا موقعی که از بیدار شدن کاربر مطمئن نشود،به آلارم خود ادامه می‌دهد.

Winson Tam،بیشتر روزها سر وقت بیدار نمی‌شد و با فعال کردن ویژگی چرت (Snooze) ساعت خود، تاخیر زیادی در کارش ایجاد می‌شد. تا اینکه او به فکر ساخت این ساعت قالیچه‌ای افتاد. Ruggie ساعت مجهز به حسگر فشار است و قابلیت چرت ندارد! دارنده این ساعت برای قطع کردن زنگ ساعت بایستی به مدت سه ثانیه برروی آن با هردو پا بایستد تا حسگرها فعال شوند و از بیدار شدن شما اطمینان یابند.

این قالیچه با قیمت ۵۹ دلار در kickstarter قابل خرید است؛ درحالیکه در بازار با قیمت ۹۹ دلار آن را به فروش می‌رسد

 

بیشتر بخوانید

4 گجت پرطرفدار در سال 2015

گجت های جدید

در سال 2015 ما شاهد اخبار زیادی در دنیای تکنولوژی و گجت ها بودیم.در این مقاله میخواهیم چندتا از برترین گجت هایی که در سال 2015 وارد بازار شدند و مصرف کننده های زیادی پیدا کردند را بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید

نقد و بررسی تخصصی هدست واقعیت مجازی VR Box 2.0(اختصاصی موبوجانبی)

هدست واقعیت مجازی

با توسعه صنعت واقعیت مجازی انواع مختلفی از هدست های واقعیت مجازی در بازار عرضه شدند اما همه ی آن ها از کیفیت لازم جهت بازسازی محیط مجازی نداشتند.هدست های Samsung gear vr و Oculus rift از جمله هدست های مطرح جهان هستند اما قیمتهایشان سرسام آور است!هدست واقعیت مجازی VR Box2.0 طراحی و تولید شده توسط کمپانی چینی VR Box میباشد که ورژن اول آن نیز با استقبال خوبی روبرو شد.VR Box2.0 ی با تغییراتی نسبت به ورژن یک یک هدست واقعیت مجازی بسیار با کیفیت به شمار میرود و میتوان آن را برترین هدست های واقعیت مجازی جهان مقایسه نمود.

بیشتر بخوانید