عینک واقعیت مجازی سامسونگ گر وی آر Samsung Gear VR

ناموجود

جزئیات محصول

واقعیت مجازی یکی از فناوری های نوظهور میباشد که محیطی در آن نمایش داده میشود و با قرار گرفتن آن محیط در برابر چشمان کاربر،وی از طریق حرکات سر و دیگر کنترلر ها مانند دسته بازی با محیط داخل آن ارتباط برقرار میکند و انسان فکر میکند در محیطی حقیقی حضور دارد.

ابزار برقراری ارتباط شما با دنیای واقعیت مجازی،عینک واقعیت مجازی یا همان هدست واقعیت مجازی میباشد که امروزه انواع زیادی از آن ها به تولید رسیده اند.

Samsung Gear VR با همکاری Samsung و Oculus طراحی و تولید شده است.این نسخه آخرین نسخه عرضه شده از Gear VR است که تفاوت آن با نسخه های قبلی سازگار بودن با هفت مدل گوشی Galaxy s6,s6edge,s6edge plus,Note5,Note 7,S7,S7 Edge است.

هدست واقعیت مجازی سامسونگ

برای استفاده از هدست واقعیت مجازی Samsung باید یکی از هفت مدل گوشی بالا را داشته باشید.سپس گوشی خود را به دستگاه واقعیت مجازی متصل کنید.Samsung از رابط کاربری و چندین برنامه اختصاصی برای کاربران Gear VR استفاده کرده است.به طوری که پس از متصل کردن دستگاه به گوشی خود میتوانید از این امکانات استفاده کنید.

هدست واقعیت مجازی سامسونگ گر وی آر

تفاوت هدست واقعیت مجازی Samsung با دیگر هدست های واقعیت مجازی موبایل،قابلیت وصل شدن به موبایل و کنترل کامل گوشی از طریق دکمه های روی آن میباشد.

هدست واقعیت مجازی Samsung

همچنین داخل این هدست نیز یک فن برای جلوگیری از داغ کردن گوشی هنگام استفاده زیاد وجود دارد.

هدست واقعیت مجازی سامسونگ

درکل عینک واقعیت مجازی سامسونگ را بدلیل داشتن قطعات الکترونیکی مختلف و برنامه های اختصاصی فراوان میتوان عالی دانست.

 

ارسال نظر

(برای ارسال نظر باید در سایت عضو شوید)

ورود به حساب کابری