عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 2

ناموجود

جزئیات محصول

واقعیت مجازی یکی از فناوری های نوظهور میباشد که محیطی در آن نمایش داده میشود و با قرار گرفتن آن محیط در برابر چشمان کاربر،وی از طریق حرکات سر و دیگر کنترلر ها مانند دسته بازی با محیط داخل آن ارتباط برقرار میکند و انسان فکر میکند در محیطی حقیقی حضور دارد.

ابزار برقراری ارتباط شما با دنیای واقعیت مجازی،عینک واقعیت مجازی یا همان هدست واقعیت مجازی میباشد که امروزه انواع زیادی از آن ها به تولید رسیده اند.

پس از عرضه ی نه چندان موفق عینک واقعیت مجازی VR Shinecon در بازار،شرکت تولید کننده به فکر رفع برخی از اشکالات و عرضه ی نسخه ی دوم عینک واقعیت مجازی VR Shinecon افتاد.

عینک واقعیت مجازی vr shinecon 2

هدست واقعیت مجازی VR Shinecon 2 همانند نسخی قبلی به دلیل داشتن وزن سبک هنگام استفاده فشار کمی روی صورت وارد میکند.

هدست واقعیت مجازی vr shinecon 2

نوع کش سر در مدلی shinecon 2 نسبت به مدل قبلی تغییراتی داشته اما همچنان در قسمت ابرچشم از چرم نچندان با کیفیت استفاده شده که باعث تعریق و پوسدیگی بعد از استفاده زیاد میشود.

عینک واقعیت مجازی

اندازه ی لنزهای و زاویه دید عینک واقعیت مجازی VR Shinecon 2 نسبت به مدل قبلی خود بیشتر شده است اما همچنان زاویه دید کمتری نسبت به مدل های همرده خود مانند VR Box 2 و BOBO VR Z4 دارد.

عینک واقعیت مجازی VR Shinecon

فاصله ی کانونی و فاصله ی بین لنزها در این هدست قابل تنطیم است.

هدست واقعیت مجازی

این هدست با تمامی گوشی های ios و گوشی های اندروید از سایز 4.7تا6 اینچ دارای حسگر شتاب سنج سازگار است.

برای استفاده از این دستگاه اول باید برنامه های واقعیت مجازی را روی گوشی خود نصب کنید.برای دانلود بازی های واقعیت مجازی،عبارت VR را در Google play یا Apple Store جستجو کنید.

بازی واقعیت مجازی

 

در کل عینک واقعیت مجازی VR Shinecon نیز مدل مناسبی میباشد اما یکی از مهمترین معایب آن قیمت بالادر بازار جهانی میباشد که در این رنج کیفیتی،مدل های مناسب تری همچون VR Box 2 موجود میباشند.

ارسال نظر

(برای ارسال نظر باید در سایت عضو شوید)

ورود به حساب کابری