16512

نقد و بررسی تخصصی هدست واقعیت مجازی VR Box 2.0(اختصاصی موبوجانبی)

یکی از جمله تغییرات ورژن دوم این هدست نسبت به مدل قبلی دارا بودن کنترل بلوتوث سازگار با دستگاه های آندروید و آی او اس و تفاوت طراحی درب جلویی میباشد.دسته بلوتوث این هدست با اکثر گوشی های اندروید مچ میشود و از آن میتوان برای کنترل گوشی هنگامی که داخل هدست و روی سر قرار دارد استفاده کرد.

هدست واقعیت مجازی

از دیگر تغییرات این هدست نسبت به مدل قبلی بهبود کیفیت و افزایش قطر لنزها میباشد.لنزهای این عینک 42میلیمتر(بسیار بزرگ) قطر داشته و از جنس رزین ضد خش میباشند.قطر های لنزهای هدست واقعیت مجازی سامسونگ 38میلیمتر قطر دارند که از این لحاظ برتری ازآن VR Box2.0 است.

هدست واقعیت مجازی vr box

در قسمت بالای این هدست نیز 4دکمه برای تنطیم لنز ها در جهات مختلف وجود دارد;دوتا برای تنطیم فاصله ی بین گوشی و لنزها و دوتا هم برای تنظیم فاصله ی بین خود لنزها.به این ترتیب شما میتوانید این هدست را با هر سایز گوشی از 3.5 تا 6 اینچ تنطیم کنید.

هدست واقعیت مجازی VR Box2.0

کش هایی که روی سر شما قرار میگیرند نیز قابل تنطیم هستند.

هدست واقعیت مجازی VR Box2.0

از دیگر چیزهای موجود در بسته بندی VR Box2.0 گلس محافظ چشم است و از آسیب رسیدن و اذیت شدن چشم هنگام استفاده محافظت میکند.

هدست واقعیت مجازی VR Box2.0

این هدست کاملا برای چشم ها و صورت انسان بهینه سازی شده.

برای استفاده از این محصول فقط کافی است عبارت VR را اپل استور یا گوگل پلی جستجو کنید.بازی های واقعیت مجازی تنوع بسیار زیادی داشته و تاکنون بیش از 100بازی واقعیت مجازی برای آندروید و آی او اس منتشر شده است.

بازی واقعیت مجازی

VR Roller Coaster Game