16512

سوالات متداول

به نام خدا

سوالات متداول

-چگونه می توانم به موبوجانبی اعتماد کنم؟

فروشگاه اینترنتی موبوجانبی از سال 94 کار خود را به طور تخصصی در زمینه فروش تجهیزات واقعیت مجازی آغاز کرده و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت میباشد که اعتبار آن از وبسایت اینماد قابل بررسی است.

-برای ثبت سفارش بصورت اینترنتی دچار مشکل شده ام، آیا میتوانم سفارش خود را به طرق دیگری ثبت نمایم؟

 بله، شما میتوانید از ظریق شماره تماس های درج شده و همچنین ارتباط با ما از طریق شبکه های اجتماعی، از اپراتور های ما بخواهید تا سفارش را برای شما ثبت کنند.

-شیوه های پرداخت به چه صورت میباشد؟

پرداخت تمامی سفارشات ثبت شده در سایت بصورت آنلاین یا کارت به کارت میباشند و پس از تسویه ی کامل مبلغ سفارش،کالاهای درخواستی شما ارسال خواهند شد.

-دریافت سفارشات چند روز زمان خواهد برد؟

تمامی سفارشات نهایی ثبت شده درسایت،در اولین زمان کاری ممکن تحویل پست شده و با پست پیشتاز ارسال میشوند که معمولا بین 2 تا 4 روز کاری برای رسیدن به دست شما زمان خواهد برد.

-آیا برای سفارش محصول،باید علاوه بر قیمت کالا هزینه دیگری هم پرداخت کنم؟ 

خیر،قیمت درج شده در سایت برای محصولات، قیمت نهایی محصول میباشد.

 -آیا برای ارسال رایگان سفارشات، محدودیتی وجود دارد؟

خیر، بابت ارسال سفارشات شما با پست پیشتاز، هیچ هزینه ای بابت ارسال دریافت نخواهد شد.

-آیا امکان لغو سفارش و برگشت وجه وجود دارد؟

بله،در صورتی که تا قبل از ارسال سفارش از طریق پشتیبانی سایت به ما اطلاع داده شود.بعد از پردازش و ارسال سفارش دیگر امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

-آیا در صورت وجود ایراد یا خرابی در محصول دریافتی، امکان تعویض وجود دارد؟

در صورت وجود هرگونه مشکل یا خرابی در محصولی که بدست شما میرسد، میتوانید تا 3 روز فرصت دارید با اعلام به پشتیبانی، محصول را برای فرستاده تا برایتان تعویض گردد.البته ما با تست و کنترل مرسولات ارسال این تلاش را میکنیم که وجود چنین مواردی به حداقل برسد.

-آیا امکان دریافت حضوری محصولات وجود دارد؟

بله شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی فروش حضوری محصولات ما به آدرس " تهران-خ ولیعصر-پایین تر از میدان ولیعصر-مرکز کامپیوتر ایران(پاساژ ایران)-ط اول-پ110 " از ساعت 10تا20 روزهای کاری، خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید

سوالات بیشتری دارم،پاسخ آن ها را کجا پیدا کنم؟

شما می توانید از ساعت 9الی20 با شماره تلفن های 77488139-021 یا 09192474412،ویا از طریق شبکه های اجتماعی موبوجانبی،24ساعته با ما در تماس باشید.